EB Spring Mount

Përshkrim i shkurtër:

Features:
Non-trung Neoprene Pad
Quick dhe Easy Installation
rënda në detyrë të dridhjes

Aplikimi:
Makinat e rënda, Pompa, Çiller, kaldaja, Kompresorë, Gjeneratorë, Fans.


Detail Product

Product Tags

Përmbledhje
Quick Details

Vendi i origjinës: Zhejiang, China Brand Name: EHASE-FLEX
Numri Modeli: EB garanci: 1 vit
Pas shitjes shërbimi: Online Mbështetje Teknike Zgjidhja Project Capability: Të tjerët
Emri i produktit: HVAC Sistemit Pjesë Anti Vibration Spring Mount markë: EHASE-FLEX
Loading Kapacitet: 10-1000kg devijim: 25mm
materiali: Dëgjueshëm Iron Frame Certifikata: ISO9001
Aplikimi: Makinat e rënda, pompa, Kaldajat instalimi: Quick dhe Easy Installation
Ngjyrë: Blu, e kuqe apo kërkesave të klientëve ODM / OEM: i lejuar

Packaging & dorëzimit

Shitja Njësitë: item Single
Single Madhësia Paketa: 21X8.6X18.5 cm
Single Pesha bruto: 5.0 kg
Paketa Lloji: 
Kartoni Box, paletë, ose kompensatë Rasti për Spring Mount Vibration Isolator
Lead Time:
Sasia (Copë) 1-1000 > 1000
Lindje. Koha (ditë) 20 Të negociohet

ndërtimi:

lloj

Size (mm)

L

W

A

B

H

Φcs

KZ-A

210

86

185

149

185

M12

KZ-B

210

86

185

149

185

M12

KZ-C

150

65

130

104

130

M10

1

Specifikim:

lloj

Loading Kapaciteti (Kgs)

Spring Vlerësoni (Kg / mm)

Devijim (mm)

EB-020-C

10 ~ 20

0.8

25

KZ-030-C

20 ~ 30

1.2

25

KZ-050-C

30 ~ 50

2.0

25

KZ-070-C

50 ~ 80

2.8

25

KZ-090-C

80 ~ 100

3.6

25

KZ-120-C

100 ~ 130

4.8

25

EB-150-C

130 ~ 150

6.0

25

KZ-180-C

150 ~ 180

7.2

25

EB-250-C

200 ~ 250

10

25

KZ-100-A

100 ~ 130

4.3

25

EB-150-A

130 160 ~

5.3

25

KZ-200-A

160 210 ~

7.1

25

EB-250-A

210 ~ 260

8.7

25

KZ-300-A

260 ~ 320

10.8

25

KZ-350-A

320 ~ 360

12.1

25

KZ-400-A

360 430 ~

14.2

25

KZ-450-A

430 470 ~

15.8

25

KZ-500-A

470 530 ~

19.2

25

EB-600-A

530 650 ~

22.6

25

KZ-700-A

650 700 ~

26.0

25

EB-850-A

700 ~ 850

33.6

25

KZ-1000-A

850 ~ 1000

46.0

25

EB-150-B

100 160 ~

3.5

40

KZ-200-B

160 210 ~

4.9

40

KZ-300-B

270 ~ 310

6.9

40

KZ-350-B

340 ~ 360

8.6

40

KZ-450-B

420 ~ 460

11.9

40

KZ-650-B

630 ~ 670

16.2

40

KZ-700-N

680 ~ 720

18.3

40

KZ-1000-N

720 ~ 1000

 

40

• Madhësia Mbi, kapaciteti i ngarkimit, norma pranverë dhe devijim janë të tipit standard. Ne mund të projektimit dhe të prodhojë si kërkesë.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne